Zahajovačka

10.9.2018

ZahajovačkaVážení rodiče, milé děti, milí přátelé Lumtura! To, čeho jste se celé prázdniny jistě nemohli dočkat, je tady! 15.9. společně zahajíme nový Skautský rok tradiční celoodílovou jednodenní výpravou.

Sraz je v 8:45 na Smíchovském nádraží u pokladen. S sebou: dostatek pití na celý den (alespoň 1,5l), oběd, nějakou svačinku, pláštěnku, oblečení do přírody podle předpovědi počasí (hlavně kvalitní obuv, jinak stačí normální oblečení, u kterého nevadí, když se ušpiní), Lítačku a šátek na hry.

V 16:30 jsme pro nás zařídili mši svatou v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad, na kterou jsou srdečně zváni a vítáni i rodiče k oslavení začátku skautského roku tímto způsobem.
Následovat bude "after party Zahajovačky" v naší klubovně v Nitranské 16, na kterou jste všichni srdečně zváni (hlavně rodiče nováčků), kde budete mít možnost poznat náš oddíl, bude též možnost popovídat si s vedením, dát si něco na zub a shlédnout také nějaké fotky z tábora! Tato část výpravy je určená hlavně pro vás, tak přijďte.

Těšíme se na Vás
Vedení Lumtura

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2024 LUMTURO |   Mapa webu