Zahajovačka

12.9.2017

ZahajovačkaVážení rodiče, přátelé Lumtura, dne 16.9. se uskuteční zahajovací výprava. Výprava je jednodenní, pro celý oddíl.

Sraz je v 9:10 na Masarykově nádraží u pokladen v pravé části budovy (lze tam vejít i postranním vchodem). S sebou: dostatek pití na celý den (alespoň 1,5l), jídlo na celý den, pláštěnku, oblečení do přírody podle předpovědi počasí (hlavně kvalitní obuv, jinak stačí normální oblečení, u kterého nevadí, když se ušpiní), Lítačku nebo Opencard, vlčata z minulého roku vlčácký šátek na sebe (dobrovolný), šátek na hry, 50 Kč

V 17:30 jsme pro nás zařídili liturgii v kostele sv. Vojtěcha na Balkáně. Pro děti je povinná, rodiče jsou srdečně zváni a vítáni k oslavení začátku skautského roku tímto způsobem.

Konec výpravy je plánovaný na 18:30 před kostelem, kde si můžete své děti vyzvednout, pokud se nebudete účastnit bohoslužby.

Následovat bude "after party Zahajovačky", na kterou jste všichni srdečně zváni (hlavně rodiče nováčků), kde bude příležitost osobně se seznámit a popovídat si s vedením, dát si něco dobrého na zub, vzít si oblečení ztracené během tábora, nebo se podívat na některé fotky!Tato část výpravy je určená hlavně pro vás, tak přijďte. Chápeme ale, že konec výpravy na tomto místě nemusí vyhovovat všem. Pokud se tedy nechcete zúčastnit bohoslužby, ani se potom seznámit s vedením a máte problém dojet na Balkán, tak je možnost na vyžádání doprovodit vaše děti ke klubovně v Nitranské 16 na Praze 3, kde by byly v 19:00.

Těšíme se na Vás

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2022 LUMTURO |   Mapa webu