Trojdenka skautů

8.11.2021

Již tento víkend ( 12. - 14. 11.) nás čeká trojdenní výprava.

Sraz: v pátek 12.11. v 16:45 na Hlavním nádraží u květinářství (tam jako vždy)

Návrat: v neděli 14.11. v 16:50 taktéž na Hlavním nádraží u květinářství

Pokud víte, že Vaše dítě na výpravu nepojede, dejte nám o tom prosím co nejdříve vědět, ideálně mailem.

S sebou: spacák, karimatku, dostatek teplého oblečení, malý batoh na výlet, pláštěnku, tužku a papír, nůž, baterku, šátek, přezuvky, hygiena, kroj, ešus a příbor. Dále dvě snídaně, dva obědy, páteční večeři a dostatek vody. Také 200kč a roušku/ respirátor.

Protože nás pravděpodobně bude více než 20, bude také potřeba, aby všichni mohli prokázat bezinfekčnost jedním z těchto způsobů:

1.      předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů.

2.     předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů.

3.     předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

4.     předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

5.     předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 24 hodinami.

6.     čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

7.     absolvuje před zraky vedoucí/ho na začátku setkání před kontaktem s ostatními účastníky antigenní test zakoupený v lékárně, s negativním výsledkem (i zde platnost 72 hodin pro činnost v dané jednotce).

Autor: Tobiáš Macan   |   Sekce: Nástěnka

Příští tábor začíná za 270 dní, 4 hodiny, 10 minut, 20 sekund!©2022 LUMTURO |   Mapa webu