Tábor 2019 - Informace pro rodiče

13.5.2019

Milí rodiče,

v předminulém týdnu proběhla předtáborová schůzka s rodiči. Níže jsme se snažili sepsat to nejdůležitější, co na schůzce bylo řečeno, abyste měli informace uceleně a na jednom místě. Budeme několikrát odkazovat na dokumenty, které naleznete na http://www.lumturo.cz/dokumenty-a-odkazy/.

Veškeré informace jako data odjezdu, příjezdu, bednování apod. najdete v dokumentu „Informace o táboře 2019“. Mimo jiné zde naleznete i 2 kontaktní telefonní čísla, na kterých nás můžete během tábora zastihnout. Může se stát (a stává se), že vám telefon nezvedneme hned, protože jsme s dětmi na programu, kde u sebe telefon nemáme, ale minimálně každý večer telefon kontrolujeme, tak se vám ozveme, ale prosíme, nevolejte nám, pokud to není nezbytně nutné.:)

Platba tábora je popsaná také v dokumentu s informacemi o táboře, případně kontaktujte táborového hospodáře (Tomáš Buriánek) pro bližší informace.

Do dokumentů, které je potřeba odevzdat nejpozději do konce května patří přihláška, která obsahuje zdravotnický dotazník, který prosím vyplňte zcela podle pravdy a co nejpodrobněji. Pomůže nám tak správně pomoci v případě nějakého zdravotního problému. Tyto materiály jsou samozřejmě dětem nepřístupné a má k nim přístup pouze zdravotník tábora. Dále je potřeba odevzdat potvrzení od lékaře, které od 1.11.2017 platí 2 roky. Pokud tedy máte potvrzení od tohoto data, je platné, a tak nemusíte chodit pro nové. Samozřejmě toto potvrzení stačí v kopii. V neposlední řadě je třeba odevzdat i souhlas s poskytováním informací a PLATNOU kartičku pojišťovny (pouze kopii). V den odjezdu přineste prosím bezinfekčnost. Pokud vaše děti na táboře byly už v loňském roce, tak jejich dokumentaci máme a není potřeba ji nosit znovu – potvrzení od lékaře, kartičku pojišťovny.

Co si s sebou na tábor zabalit naleznete v dokumentu „Seznam vybavení na tábor 2019“. Upozorňujeme a prosíme, aby si s sebou děti nebraly drahé a značkové oblečení, nedávejte dětem mobily ani jinou elektroniku a jako kapesné jim stačí maximálně 100 Kč. Na výlet do města jdeme pouze jednou, tak peníze stejně nemají kde utratit. Oproti jiným rokům přibyla do doporučeného vybavení také oblíbená kniha, kterou děti propůjčí po dobu tábora do táborové knihovničky. Pokud vaše děti ještě nevlastní krojovou košili, tak je potřeba ji do tábora obstarat v JunShopu, kam vám můžeme poskytnout 5% slevu. Stejně tak vám můžeme poskytnout kontakt na rodiče, jejichž děti už z kroje vyrostly nebo do oddílu již nechodí a kroj vám nabídnou k dalšímu užití. Dětem prosíme nedávejte žádné léky. Co se týče obleku k celotáborové hře (CTH), tak letos každému dítěti postačí bílé prostěradlo. Oblek si děti budou vyrábět společně až na táboře.

Na závěr ještě několik proseb z naší strany:

o Děti na tábor posílejte bez vší, odvšivovat celý tábor je finančně i časově náročné a radši trávíme čas s dětmi jinak, než s hlavou v lavoru
o Po dobu tábora prosíme mějte zapnutý telefon i přes noc. Může se stát, že vás budeme muset kontaktovat i v noci (v případě zdravotních problémů), tak ať se vám můžeme dovolat.
o Pokud vaše dítě na táboře onemocní tak, že by jeho/její nemoc ohrožovala ostatní děti např. neštovice, tak prosíme o neprodlené odvezení dítěte z tábora.
o Jídelní náčiní včetně příboru prosím dětem podepište, ať je jasné, komu patří.
o Podepište prosím i ručníky, protože ty si děti zásadně nepoznávají.
A na úplný závěr jedna specifická prosba – sháníme staré záclony, které se vám už k ničemu nehodí. Pokud tedy doma nějaké máte, tak budeme rádi, když nám je poskytnete.

Předem moc děkujeme a pokud máte jakékoliv dotazy, tak se nám neváhejte ozvat.

Matouš Benda, hlavní vedoucí tábora
Magdalena Cisariková, zdravotník tábora

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články

Příští tábor začíná za 29 dní, 14 hodin, 28 minut, 32 sekund!©2023 LUMTURO |   Mapa webu