První informace k táboru

19.4.2022

První informace k táboruVážení a milí rodiče,
léto se pomalu, ale jistě blíží a s ním i náš letní tábor. Rádi bychom Vás tímto seznámili s prvními informacemi ohledně letošního tábora.

 

 

  Termín

Tábor pro skauty a skauty bude od pátku 1. 7. 2022 do pátku 22. 7. 2022.

Vlčata a světlušky budou přijíždět v pátek 8. 7. 2022 a vracet se též 22. 7. 2022.

 

  Návštěvní den

V polovině tábora, tedy v sobotu 16. 07., probíhá na táboře tzv. návštěvní den (Návštěvák). Všichni rodiče jsou srdečně zváni. Bližší informace budou před táborem na webu.

 

  Schůzka pro rodiče

Všechny, ale předně rodiče nováčku, zveme na informační schůzku ohledně tábora, která proběhne v úterý 3. 5. 2022 od 18:30 v naší klubovně. Představíme vám, jak naše tábory vypadají a seznámíme vás s potřebnými oficiálními i praktickými informacemi.

 

  Cena a platba

S ohledem na současnou inflaci i na fakt, že jsme cenu tábora několik posledních let neměnili, budeme muset bohužel cenu zvýšit a to tak, že cena pro skauty a skautky bude v rozmezí 4500 - 5000 Kč a pro vlčata a světlušky kolem 3700 - 4000 Kč. 

O přesné částce i dalších pokynech stran platby vás budeme informovat začátkem května na schůzce nebo na webových stránkách. 

Rádi bychom platby i přihlášky a ostatní dokumenty přijímali do konce května.

 

  Auto

Obracíme se na vás také s jednou prosbou. Nemáte nějaký starší vůz, který běžně nepoužíváte a který byste nám byli ochotni zapůjčit na tábor? Koule na vozík by byla velikou výhodou, ale nikoliv nutnostní.

Byli bychom moc vděční.

 

Děkujeme, těšíme se na viděnou!


 

Autor: Matouš Benda   |   Sekce: Nástěnka
©2023 LUMTURO |   Mapa webu