Podzimní trojdenka skautů

26.9.2021

Podzimní trojdenka skautůO víkendu 1. - 3. 10 se uskuteční trojdenka skautů.

Setkáme se v 16:45 na autobusové stanici Budějovická (ulice Olbrachtova.) Návrat bude v neděli v 16:10 na stejném místě. Bydlet budeme v budově s teplou vodou, topením a kuchyní. Pokud víte, že vaše děti na výpravu nepojedou, prosím, dejte nám o tom co nejdříve vědět, a to ideálně mailem.

Ssebou bude potřeba mít spacák, karimatku, dostatek teplého oblečení, malý batoh na výlet, pláštěnku, tužku a papír, nůž, baterku, šátek, ešus a příbor. Dále páteční večeři, dostatek tekuti, 250 korun a roušku/respirátor.

Protože nás pravděpodobně bude více než 20, bude také potřeba, aby všichni mohli prokázat bezinfekčnost jedním z těchto způsobů:

  1. předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
  2. předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů
  3. předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  4. předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn.: 7 dnů platí i u antigenu, ale pouze pro spolkovou a volnočasovou činnost, jinde (např. v restauraci) platí u antigenu nadále pouze 72 hodin)
  5. předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn. viz o bod výše)
  6. čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  7. absolvuje před zraky vedoucí/ho na začátku setkání před kontaktem s ostatními účastníky antigenní test zakoupený v lékárně, s negativním výsledkem (i zde platnost 7 dnů pro činnost v dané jednotce)

Na všechny se velmi těšíme.

Autor: Pavel Slanina   |   Sekce: Nástěnka


Související články

Příští tábor začíná za 29 dní, 15 hodin, 51 minut, 7 sekund!©2023 LUMTURO |   Mapa webu