Listopadová trojdenka vlčat

8.11.2021

Vážení rodiče, posíláme vám informace o listopadové trojdence vlčat, která proběhne o víkendu 12.-14.11.2021

Prosíme Vás, abyste jejich účast, či neúčast potvrdili v doodlu, který Vám byl zaslán emailem. Pokud se vaše dítě nebude moci zúčastnit, napište nám také prosím email s důvody. Předem mockrát děkujeme, velmi nám to usnadňuje práci.


Sraz:  v pátek v 16:00 na Hlavním nádraží pod Burger Kingem
 
Návrat: v neděli v 16:30 tamtéž
 
S sebou: spacák, karimatku, pití alespoň 1,5l (to znamená 1x1,5l) , jídlo (pátek: večeře a svačina; sobota: snídaně, svačina, oběd, neděle: snídaně - prosíme vás, abyste dětem dávali tolik jídla, které jsou schopni sníst), ešus a příbory, pláštěnku, šátek na hry, 350 Kč, baterku, hygienické potřeby, oblečení vhodné do přírody (teplé oblečení a pevné boty), oblečení do kostela, vlčácký šátek (kdo má, ideálně na sebe), přezůvky, malý batoh na výlet, respirátor nebo roušku
 
Prosíme Vás, abyste klukům nedávali jídlo, které je nutné ohřát v mikrovlnné troubě, nebo je potřeba ho zalít horkou vodou. 

Protože nás pravděpodobně bude více než 20, bude také potřeba, aby všichni mohli prokázat bezinfekčnost jedním z těchto způsobů:

1.      předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů.

2.     předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů.

3.     předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

4.     předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

5.     předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 24 hodinami.

6.     čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 72 hodinami.

 

Přejeme příjemný týden a budeme se na Vás těšit v pátek na nádraží!

 

 

Autor: Matouš Tomek   |   Sekce: Nástěnka

Příští tábor začíná za 29 dní, 15 hodin, 42 minut, 56 sekund!©2023 LUMTURO |   Mapa webu