Invaze

18.5.2018

Ahoj všichni bratři skauti,

jako každý rok nás i tento květen čeká legendární Invaze - akce s bojovým nasazením. Proto si už všichni připravujte výstroj, neboť proběhne za necelé 2 týdny. Proto vám také posílám povolávací rozkaz, v kterém naleznete více informací. Proto vám také posílám povolávací rozkaz, v kterém naleznete více informací. Neváhejte také co nejdřív vyplnit doodle https://doodle.com/poll/tb2n7epnkwd9g36k

Dostavte se dne: 25.5.2018 nejpozději do: 17:35 hodin
k rekrutačnímu středisku 379 v autobusové nádraží Holešovice

Návrat je počítán v neděli 27.5. v 17:20 opět na nádraží Holešovice
Náčelník generálního štábu Sir Alan Brooke

S sebou: nenápadné oblečení (ideálně maskáče), spacák, karimatku, svačiny na rychlé doplnění energie, pití (minimálně 2 litry), baterku (čelovku), lítačku nebo opencard (případně 2 nepřestupní lístky), ešus a lžíci, pevné boty, oblečení podle počasí a dále další věci vhodné na 3 denní výpravu s přespáním venku, vše sbaleno do batohu (krosny), s kterou budete schopni přesunu.

Dále budete potřebovat i manuální airsoftovou zbraň s municí, ochranné brýle a šátek přes ústa !!
Pro ty z vás, kdo ještě airsoftovou zbraní nedisponují, vřele doporučuji pistole od firmy ASG (levnější, 500-600,-) nebo Tokyo Marui (nejkvalitnější, 800,-) - zde pak odkazy na jednotlivé obchody. Menší balíček kuliček je vždy ke každé zbrani, pokud byste kupovali, tak doporučuji kuličky ve váhách 0,20g, 0,23g a 0,25g (liší se zbraň od zbraně).
http://www.armymarket.cz/manualni-s-hop-upem-k14
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=168
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=1

Pokud by tato cena byla na vás příliš vysoká, tak mi (Zoemu) napište na mail: simon.kubik@email.cz -> disponuji asi 5 volnými zbraněmi "z druhé ruky", které vám mohu prodat za nižší cenu (nejlevnější už od 200,- -> takže kdo dřív přijde...). Klidně napište, když vám cokoliv nebude jasné, rád vám poradím.

Brýle pak stačí obyčejné ochranné (nikoliv sluneční !!) - např. https://www.hornbach.cz/shop/Bryle-V2011/5758239/artikl.html

Na všechny se těší (nejen)

Zoe, Já, Honza a Vojta

Forberede seg på krig venner

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2023 LUMTURO |   Mapa webu