Jaké nové odborky budou skauti v budoucnosti získávat?
Invaze 2022
12.5.2022
Letos nás po dvouleté pauze čeká opět invaze, která proběhne 27.5.-29.5. 2022
Neváhejte co nejdříve vyplnit doodle dotazník: https://framadate.org/
Sraz na akci bude 27.5.2022 v 16:40 u stanice metra Střížkov před lékárnou Dr. Max.
Návrat v neděli 16:45 tamtéž.
S sebou: nenápadné oblečení (ideálně maskáče), spacák, karimatku, svačiny na rychlé doplnění energie, pití (minimálně 2x 1,5 litrů vody ), pracovní rukavice, baterku (čelovku), lžíci, pevné boty, odolnější oblečení podle počasí a dále další věci vhodné na 3 denní výpravu s přespáním venku, 350 Kč, průkazku s věkem a fotkou (isic, lítačka), vše sbaleno do batohu (krosny), s kterou budete schopni pochodu.
Jídlo: 2x snídaně, 2x oběd, 1x jídlo na opékání k ohni + doplňky energie.
Co se týče airsoftového vybavení musí to být pouze MANUÁLNÍ POHON (né elektrické ani plynové) zbraň pistole je ideální případně je možno mít delší zbraň brokovnici, samopal a podobně. Ovšem pistole bohatě stačí.
Konkrétně mohu doporučit tuto:
https://www.armymarket.cz/cz-
Případně větší výběr je zde:https://www.anareus.cz/cs/
Obecně všechny pistole nad 500 Kč celkem spolehlivě slouží x let levnější jsou spíše na jedno použití. Obecně značku ASG vřele doporučuji.
Kuličky jsou potřeba koupit podle výkonu zbraně v obchodě určitě rádi poradí.
Množství by mělo být minimálně 1000, ideálně více. Prosíme kupujte jen v armyshopech z internetu jsou často nespolehlivé až nebezpečné!
Samozřejmě v neposlední řadě jsou nejdůležitější OCHRANNÉ BRÝLE. Dostačující jsou ochranné brýle, které prodávají v železářství. Jakékoliv brýle pro airsoft jsou tou lepší variantou stačí zadat do Google "Brýle na airsoft".
Pro kluky, kteří nosí dioptrické brýle je vhodné koupit ochranné brýle, které jsou uzpůsobené nosit společně s dioptrickými.
V žádném případě nestačí dioptrické ani sluneční!
Pokud by byly s čímkoliv problémy nebo nejasnosti či doplňující dotazy neváhejte se na nás obrátit.
Platí že překážka v koupi nějaké části vybavení není důvod neúčasti na akci.
I v tomto případě se na nás prosím obraťte a společnými silami vše vyřešíme.
Autor: Tobiáš Macan | Sekce: Nástěnka

