Fotky z holčičí výpravy

27.3.2014

Fotky z holčičí výpravyZáchranářské práce na místě důlního neštěstí již skončily, ale pro naše týmy to byl teprve začátek.

 Navzdory nepříznivému počasí jsme se brzy ráno vypravily směr Kladno. Věděly jsme přibližné místo a tušily jsme, že nás nečeká lehká práce, a proto jsem se hned na první posilovací stanici snažily zocelit. Podařilo se nám blíže lokalizovat místo propadlého dolu a nakonec jsme opravdu dorazily na místo. Po cestě jsme nasimulovaly důlní explozi a záznam s našimi autentickými reakcemi si prohlédněte zde. Tamní bývalý horník nám nejprve představil důl obecně videem a následně i nabitou prohlídkou. Ačkoli se počasí umoudřilo, ukázalo se, že dopravní spojení z této lokality nejsou moc dobrá a musely jsme pátrání předčasně ukončit. Fotografie z naší akce si prohlédněte zde.

 

Dnes - čtrnáct dní po akci -  se nám podařilo získat tajný materiál, který nám osvětluje identitu posledního nenalezeného horníka. Z dopisu na rozloučenou se také zdá, že k jeho zranění nedošlo a že důvod jeho zmizení je úplně jiný.

Autor: Lucie Cisariková   |   Sekce: Album


Související články

Příští tábor začíná za 29 dní, 15 hodin, 25 minut, 24 sekund!©2023 LUMTURO |   Mapa webu