Přidej se k partyzánům i ty!

17.5.2016

Přidej se k partyzánům i ty!Skauti jedou na invazi...

„Británie a Francie měly na vybranou mezi válkou a hanbou. Zvolily hanbu. Budou mít válku.(Churchill k Chamberlainovi v House of Commons po podpisu Mnichovské dohody, 1938)“

Válka v Evropě zuří již pátým rokem. Ačkoli naše země není rozryta liniemi bojových front, stejně každým dnem pociťujeme válečný konflikt více, než by kdokoliv z nás chtěl. Hanebná Mnichovská dohoda nás donutila vzdát se bez boje německému nepříteli. Náš lid byl donucen pracovat pro okupanty a trpět pod jejich nadvládou. Avšak nyní nadešel čas odplaty. Kvůli tlaku spojenců se wehrmacht stahuje na všech frontách – i na frontě východní, která se k naší zemi nezadržitelně přibližuje. Nyní můžeš odčinit hanbu, která dopadla na tebe a Československou republiku. Přidej se k partyzánům a pomoz k rychlejšímu vítězství dobra! Každý záškodník v týlu fronty našim spojencům nesmírně pomůže. Nemá cenu váhat!

Jak se k nám dostat?

Sraz v pátek 20. května 1944 na hlavním vlakovém nádraží v Praze pod informační tabulí s odjezdy v 15:05.

Návrat v neděli v odpoledních hodinách bude upřesněno.

Do batohu si sbal airsoftovou manuální zbraň (pokud nemáš, nevadí, náš partizánský oddíl disponuje dostatečným množstvím zbraní, jen je nutná co nejrychlejší domluva na čísle 775 324 450), OCHRANNÉ BRÝLE – skutečně ochranné nebo přímo na airsoft a ne sluneční či jinak nevyhovující (také možno zapůjčit),  šátek na ochranu krku, spacák, karimatka, pevná obuv, oblečení nekřiklavých barev (nejlépe maskáče),  nůž, svítilna, pet lahev min 1,5l , ešus, lžíci, večeři na pátek a 320 korun. Jídlo je v ceně.

RSVP - Répondez s'il vous plaît – Odpovězte prosím

Prosím kdo pojedete dejte vědět na matej.ma@centrum.cz a

Stačí napsat mail na eragon.misa@seznam.cz :  jedu + jméno

 

Autor: Matěj Macoun   |   Sekce: Nástěnka
©2021 LUMTURO |   Mapa webu