Předtáborová schůzka pro rodiče nováčků

23.4.2021

Předtáborová schůzka pro rodiče nováčků
Vážení a milí rodiče,

dříve než vás pozveme na předtáborovou schůzku a ozřejmíme, co bude její náplní, rádi bychom vás ujistili, že i přes nejistoty doby plánujeme náš letní tábor stejně jako v každém roce a věříme, že proběhne v takové podobě, na kterou se všichni těšíme.

Jet poprvé v životě na skautský tábor je pro dítě a vlastně i pro rodiče a vedoucí velká výzva, ale taky velká příležitost. K tomu aby si vše sedlo nám za běžné situace pomáhá celý školní rok plný týdenních schůzek a víkendových výprav, kde se s dětmi poznáváme, kde se děti poznávají navzájem a postupně si zvykají na skautskou praxi. To vše je letos bohužel velmi omezené a tak musíme hledat jiné formy, jak to alespoň částečně nahradíme.

Tento nedostatek se budeme snažit vynahradit hned několika způsoby. Na schůzkách bychom rádi začali s dětmi otevírat téma tábora a programy cílit na tábornickou praxi. Stále doufáme, že nás očekáváné rozvolnění zastihne včas a stihneme zrealizovat alespoň jednu víkendovou výpravu. Stěžejní bude ale zejména komunikace a důvěra mezi námi vedoucími a vámi rodiči. Za normální situace bychom přebírali děti, které už nějak známe od rodičů, kteří za ten rok už trochu znají nás...

Proto bychom chtěli moc pozvat rodiče všech dětí, které ještě nebyly na našem táboře, na online předtáborovou schůzku, která proběhne příští týden ve středu 28.04.2021 od 19:00, kde se pokusíme představit, jak naše tábory vypadají a začít s vámi komunikovat případnou účast nováčků na táboře. Spojíme se pravděpodobně přes platformu google meet, ale technické informace vám ještě pošleme.

Schůzka je koncipovaná primárně pro rodiče nováčků, klasickou informační schůzku pro všechny rodiče plánujeme uspořádat v průběhu května.

Děkujeme za podporu a těšíme se na setkání!

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2021 LUMTURO |   Mapa webu