LUMTURO MÁ 30!

12.5.2012

LUMTURO MÁ 30!Milí přátelé, vy všichni, kteří jste někdy navštěvovali, navštěvujete, nebo budete navštěvovat skautský oddíl Lumturo, vážení rodičové, přátelé i nepřátelé oddílu,

možná jste se již doslechli, že 378. a 49. skautský oddíl Lumturo slaví letos na jaře třicet let své existence. Podle nás je to událost, která stojí za pozornost, a rádi bychom, aby si ji s námi připomnělo co nejvíce z Vás. Proto jste srdečně zváni v sobotu 12. května 2012 do farního areálu na Habrovce v Praze - Krči, kde si můžete zavzpomínat na staré dobré časy, udělat si představu o současnosti a spolu s námi směle čelit budoucnosti Lumtura.


Podrobnější informace se dozvíte na adrese http://tricet.lumturo.cz/. Na těchto stránkách také naleznete jakousi postupně vznikající kroniku našeho oddílu, k jejímuž vytváření můžete sami přispět, za což budeme velmi vděčni!

Na závěr na Vás máme menší prosbu: Šiřte, prosíme, toto pozvání mezi všechny lumturáky, na které máte kontakt a máte pocit, že se jim pozvánka nemusí dostat do rukou. Neradi bychom, aby někdo zůstal opomenut, naopak, rádi uvidíme i ty, kteří o náš oddíl třeba jen letmo zavadili. Pozvání je samozřejmě určeno i všem rodičům, kteří měli tu odvahu svěřit výchovu svých dětí Lumturu. A v neposlední řadě zveme skauty ze spřátelených oddílů, sympatizanty a sponzory.

Denní harmonogram:   

10 – 14 h:             Hra „Po stopách Lumtura“ 

                                       - sraz v 10.00 na metru Roztyly, šátek a sváču s sebou!

14 h:                     Otevření areálu na Habrovce

14.45 h:                Slavnostní nástup

15 h:                     Bohoslužba

16 - 18 h:              Volný program, od 17 h diskuse s pamětníky, vůdci a zakladateli

18 h:                     Večeře

19 h:                     Merenda

20.30 h:                Slavnostní táborák

21.30 h:                Afterparty

Na místě je možné ve spacáku na zemi přespat a ráno pomoci s úklidem.

 

Těšíme se na viděnou!

Autor: Vedení Lumtura   |   Sekce: Nástěnka


Diskuse

pozdrav s křížkem po oslavě Veronika 14.5.2012 00:18

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek

©2021 LUMTURO |   Mapa webu