Jupijou 2010 - 60. léta

14.4.2010

Jupijou 2010 - 60. létaV sobotu 17. dubna se odehraje již 24. ročník mezioddílové hudební soutěže. Informace přímo od organizátorů čtěte zde.

Kde že se bude Jupijou konat?

V divadle Za Plotem v areálu psychiatrické léčebny v Bohnicích. Prostředí to bude velmi milé - byť trochu komornější než v saleziánském divadle. Zvlášť se můžete těšit do baru, který bude v obzvlášť příjemném prostředí takzvané zimní zahrady s ještě příjemnější možností dát si horkou čokoládu. Paráda! :-)
 
Jak se tam nejlépe dostat?
 
Pod tímto odkazem najdete mapku s vyznačenou trasou až k divadlu ze zastávky autobusů č. 177, 200 (a 202, který pravděpodobně nikdo z nás nevyužije). Oba autobusy jedou ze zastávky metra Kobylisy v sobotu v intervalech okolo deseti minut. Dojeďte na zastávku Katovická, odkud je potřeba pokračovat pěšky dle mapky. (Jde se podél plotu léčebny ulicí Ústavní.) Do areálu léčebny se jde hlavním vchodem a vstupní budovou, kterou projdete skrz. Za ní se dáte hned doleva a pokračujte stále rovně (minete dům se skvělou sochou:-), dokud po pravé straně neuvidíte budovu divadla, kterou není těžké poznat. ( Můžete si pomoci orientační mapou areálu, kterou uvidí te hned po projití vstupní budovou.)
Cesta autobusem trvá asi 7 minut, cesta ze zastávky asi 10 minut. Na cestu je tedy potřeba počítat asi 20 minut.
Vjezd autem do areálu je také možný (vyznačen na mapce - z Čimické ulice), nicméně za parkování se účtuje poplatek 20 Kč za každou započatou hodinu. Takže doporučujeme parkovat mimo areál.

Kdy mám přijít?
Přijít je třeba dostatečně před začátkem. Od 8:00 bude zpřístupněno pódium soutěžním skupinám, aby si mohly vyzkoušet postavení za mikrofony. Jedná se pouze o vyzkoušení si postavení a místa na jevišti bez zvukové zkoušky! Doporučujeme přijít včas a tuto "proceduru" absolvovat, neboť by měla pomoci účinkujícím (vyzkouší si prostor) i organizátorům (urychlení přípravy bezprostředně před vystoupením). Z důvodů další organizace je nutné, abyste byli na místě do 8:45. (Soutěž začíná v 9.15)
Dříve než v 8:00 je možné čistě teoreticky přijít také, nicméně je to prakticky bezvýznamné.

Co s sebou?
S sebou si vemte vše potřebné k vašemu vystoupení a k tomu, co máte na starost jako oddíl. A nezapomeňte přinést něco dobrého do našeho babu, který je krásný a bude ještě lepší, pokud si budeme moci dát do nosu také něco z vaší - určitě skvělé - kuchyně! :-)
(Komba, bicí,klavír jsou zajištěné. Však to všechno znáte... :-))

 
Mějte se dobře a uvidíme se na Jupijou! Jupí!
 

Jednotlivé srazy si domluví každá družinka zvlášť, ptejte se svého vedoucího.

Autor: Jan Synek   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2021 LUMTURO |   Mapa webu