Invaze

16.5.2019

Ahoj všichni bratři skauti spolubojovníci,

jako každý rok nás i tento květen čeká legendární Invaze - akce s bojovým nasazením. Proto si už všichni připravujte výstroj, neboť proběhne za 10 dní. Neváhejte také co nejdřív vyplnit doodle https://doodle.com/poll/r5nit3wap6xdhgad

Dostavte se dne: 24.5.2019 nejpozději do: 17:20 hodin, ke stanovišti 3 na autobusovém nádraží Holešovice
Návrat je počítán v neděli 27.5. v 17:25 opět na nádraží Holešovice

Polní maršál Alexandr Papagos

S sebou: nenápadné oblečení (ideálně maskáče), spacák, karimatku, svačiny na rychlé doplnění energie, pití (minimálně 1,5 litru + 3 litry čisté vody), pracovní rukavice, baterku (čelovku), ešus a lžíci, pevné boty, oblečení podle počasí a dále další věci vhodné na 3 denní výpravu s přespáním venku, 300 Kč, průkazku s věkem a fotkou, vše sbaleno do batohu (krosny), s kterou budete schopni pochodu.

Jídlo bude společné zajištěné vedením.

Dále budete potřebovat i manuální airsoftovou zbraň s municí, ochranné brýle a šátek přes ústa!!

Pro ty z vás, kdo ještě airsoftovou zbraní nedisponují, vřele doporučuji pistole od firmy ASG (levnější, 500-600,-) nebo Tokyo Marui (nejkvalitnější, 800,-) - zde pak odkazy na jednotlivé obchody. Menší balíček kuliček je vždy ke každé zbrani, další munici zajistí vedoucí.

http://www.armymarket.cz/manualni-s-hop-upem-k14
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=168
https://www.anareus.cz/kategorie.php?kat_id=2&vyrobce=1

Pokud by tato cena byla na vás příliš vysoká, tak mi (Zoemu) napište na mail: simon.kubik@email.cz -> disponuji zbraněmi navíc, v případě nutnosti možno domluvit na odkupu (za nižší cenu)/ půjčení Klidně napište, když vám cokoliv nebude jasné, rád vám poradím.

Brýle pak stačí obyčejné ochranné (nikoliv sluneční !!) - např. https://www.hornbach.cz/shop/Bryle-V2011/5758239/artikl.html

Těšíme se
Zoe, Raki, Matěj
Ἐλεύθερον τὸ Εὔψυχον

Autor: Matěj Modrý   |   Sekce: Nástěnka


Související články
©2021 LUMTURO |   Mapa webu