Až nás budete chtít navštívit

29.6.2014

Chystáte se nás navštívit? Chcete nám napsat? Máte nějaké dotazy?

Milí rodiče a všichni naši další přátelé,

od soboty 28. 6. budeme opět obývat tradiční louku u Dražíče a budeme netrpělivě očekávat vaše psaní na adrese:

Jméno adresáta

Skautský oddíl Lumturo

pošta Bechyně

391 65

a také se budeme těšit na návštěvní den v neděli 13. 7. od 10.00.

 

Našim starým dobrým oddílovým kamarádům je pak potřeba říci, že vás velmi rádi uvidíme a budeme vás očekávat s napětím ve dne a především v noci. Zároveň bychom vás chtěli požádat o pár organizačních věcí.

  • Ty z vás, kteří se k nám chystáte na delší dobu, případně plánujete přijet ve více lidech, bychom rádi požádali, aby nám dali dopředu vědět, kdy na tábořišti plánují být, abychom jim mohli zajistit něco k jídlu. Dále pak necháváme na zvážení, jestli by nebylo vhodné za delikátní stravu, přidat něco do táborové kasy.
  • Budete-li na táboře trávit více dní, chtěli bychom vás také poprosit, abyste přišli s návrhem jak průběh tábora zlepšit svou troškou do mlýna. Možností jak nám pomoci je spousta a když si připravíte pro děti nějaký zábavný program, třeba z vašeho oboru my i děti to velmi oceníme. Chtěli bychom se však vyvarovat lidí, kteří se budou bezcílně potloukat po tábořišti.
  • Poslední naší prosbou, kterou jsme snad ani nemuseli psát, je, že nebudete nepatřičně rušit chod tábora a budete respektovat jeho vedení.

Těšíme se na vás

vaši současní vedoucí Lumtura

Autor: Lucie Cisariková   |   Sekce: Nástěnka


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek

©2021 LUMTURO |   Mapa webu