Výprava k Majáku

26.4.2013

Výprava k Majáku Posvátná výprava pro záchranu boha Re a celého světa...

 Je to vskutku smutné, ale v pravé víře v boha Re vytrvalo již jen pár z nás. Zbytek již asi pozapomněl, jak je jeho velká moc důležitá nejen pro naši zem, nýbrž vůbec pro celou existenci našeho Vesmíru. Jak jste již jistě také zaznamenali, jeho síla stále slábne, den se zkracuje a noci prodlužují. Ano, je to opravdu tak, jak musím ve velkém zármutku říci, jeho moc slábne s ubývajícím počtem pravověrných věřících. Noční boje s velkým hadem jsou čím dál delší a bůh Re je čím dál tím unavenější. Bez naší víry by byl zcela poražen a už nikdy bychom nespatřili jeho sluneční bárku plout po obloze. Nastala by věčná tma po celé zemi, ze které by nebylo návratu. 

Nyní tedy, tak jako tomu bylo již i v minulosti, je opět zapotřebí posílit naši víru a dodat tak sil bohu Re k boji s velkým hadem. Jediný způsob, jak zachránit všechno živé, je vydat se na dlouhou pouť a na tradičním posvátném místě, vykonat obřad, vzdát úctu našemu bohu Re.

Cesta podél Nilu přes Egypt je dlouhá, skýtá mnohá nebezpečí, budete tedy riskovat své životy. Rozhodnutí tedy nechám na vás. Však čím více stávajících věřících tuto krkolomnou pouť vykoná, tím vyšší je pravděpodobnost úspěchu. Proto vás tedy snažně prosím, nevzdávejte se a udělejte velkou věc pro našeho boha Re, celý svět a vše živé. Jsem už velmi stará na to, abych se mohla na pouť vydat s vámi. Jelikož jsem však tuto cestu již kdysi podnikla, mohu vám dáti užitečné rady. 

Důležité je zastavovat se vždy u každého chrámu, který potkáte a vznést modlitbu bohu, kterému je chrám zasvěcen. Získáte-li si jejich přízeň, mohou vám cestu značně ulehčit. Chrámy jsou naštěstí značeny, neměli byste je tedy minout. Cestujte rychle a nalehko, ale i přesto si na cestu rozhodně vezměte křesadlo či jiný nástroj pro rozdělání ohně, pokrývku a další věci na přespání...

 

Z cesty podél Nilu

Autor: Tera   |   Sekce: Album
©2021 LUMTURO |   Mapa webu